Turnuva organizasyonun düzenli olarak yapılması için turnuva katılımcılarının önkayıt yaptırması gerekmektedir.Aşağıdaki formu doldurarak önkayıt yaptırabilirsiniz.Kayıt formundaki bilgileriniz saklı tutulacaktır. Detaylı bilgi almak için Abdullah Kaplan ( +90 554 597 15 29, abdullahkaplan55@hotmail.com) ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Turnuva Ön Kayıt Listesi
#
Ad Soyad
İl
Kulüp
Seviye
1
Abdullah Kaplan
Ankara
ODTÜ GO
2 kyu
2
Güngör Erseymen
Ankara
Bireysel
3 kyu
3
Doğukan Sarıkaya
Eskişehir
GezGO
1 kyu
4
Çağatay Tavşanoğlu
Ankara
Hugoku
3 kyu
5
Yeşim Dilek
Ankara
Hugoku
6 kyu
6
Fırat Asar
Diğer
Goizm
6 kyu
7
Murat Ataç
İzmir
Bireysel
13 kyu
8
Barkın Çelebican
İstanbul
İstanbul Go
1 kyu
9
veysel özbudak
Ankara
Hugoku
1 kyu
10
Çağla Sena Temelli
İstanbul
İstanbul Go
20 kyu
11
Cem Mutlugeldi
Eskişehir
EsGO
2 kyu
12
Hüsrev Aksüt
Ankara
AjiGO
2 dan
13
Emel Şen
Ankara
Hugoku
12 kyu
14
Uğur Yıldız
İstanbul
İgoku
30 dan
15
Utku Demir
Ankara
Hugoku
9 kyu
16
Güneş Akat
Ankara
ODTÜ GO
20 kyu
17
ALİYE CAN
Ankara
Diğer
8 kyu
18
Haydar Bülbül
Ankara
Diğer
20 kyu
19
Anıl Haydar Yılmaz
Ankara
Diğer
2 kyu
20
Hakan İşyapan
İzmir
Goizm
16 kyu
21
Hakkı Burak Güner
Ankara
Hugoku
6 kyu
22
İpek Polat
Eskişehir
Bireysel
17 kyu
23
Canberk YILMAZ
İstanbul
TGA
6 kyu
24
Özge Yıldırım
İzmir
Goizm
7 kyu
25
Eren Özdemir
İzmir
Goizm
4 kyu
26
Altan Kuntay
İzmir
Goizm
1 dan
27
İsmail Burak Akkan
Ankara
Bireysel
20 kyu
28
Tildem Turan
İzmir
Goizm
9 kyu
29
Fatih Sulak
Ankara
Diğer
2 dan
30
Serkan Karalı
Ankara
ODTÜ GO
3 kyu
31
Birand Adal
Ankara
ODTÜ GO
1 kyu
32
Mert Tunalı
Ankara
ODTÜ GO
8 kyu
33
Ozan Fazıl ERGÜN
İzmir
Goizm
7 kyu
34
Bilge Kucukdogan
Ankara
Bireysel
20 kyu
35
nejla çakmar
Diğer
Diğer
23 kyu
36
Gökhan Karadağ
Ankara
AjiGO
9 kyu
37
Serkan Ersan
Ankara
Bireysel
9 kyu
38
Merve Çağırıcı
İstanbul
İstanbul Go
7 kyu
39
Doğa Çamur
İstanbul
İstanbul Go
8 kyu
40
Egemen Bayram
İstanbul
İgoku
6 kyu
41
Kemal Gülbudak
İstanbul
İstanbul Go
2 kyu
42
Özgür Değirmenci
İstanbul
EsGO
1 dan
43
Kâzım Anıl Eren
İstanbul
İgoku
6 kyu
44
Tuğkan Eren
Ankara
Goizm
1 dan
45
mustafa özkaya
Ankara
Hugoku
6 kyu
46
ebru gönül türk
Ankara
Hugoku
20 kyu
47
Onur Türkmen
Ankara
Hugoku
4 kyu
48
mustafa bozbeyoğlu
Ankara
Hugoku
20 kyu
49
Oğuzhan Fatih Kar
Ankara
ODTÜ GO
20 kyu
50
Bedri Okan Yarman
Ankara
Hugoku
4 kyu
51
Hüseyin Halil ACAR
İstanbul
İgoku
4 kyu
52
Ruken Erpolat
Ankara
Hugoku
20 kyu
53
Yiğitcan Aktan
Ankara
Hugoku
15 kyu
54
Özgür Karataş
Ankara
Hugoku
6 kyu
55
yağız üstündağ
İzmir
Goizm
6 kyu
56
Hayri Kılıç
İstanbul
İstanbul Go
2 dan
57
Çağatay Alpelli
Ankara
Bireysel
10 kyu
58
Özgür Erdoğan
İstanbul
İstanbul Go
8 kyu
59
Kıvanç Özışık
İstanbul
İgoku
4 kyu
60
Ogün Gökpınar
İstanbul
İgoku
21 kyu
61
Ali Can Epözdemir
İstanbul
İgoku
8 kyu
62
Okan Tağ
İstanbul
İgoku
30 kyu
63
Senem Eker
İstanbul
İgoku
20 kyu
64
Ekin Küçüksönmez
İstanbul
İgoku
6 kyu
65
mehmet sait gülmez
İstanbul
İgoku
4 kyu
66
Seçkin Koralay
İstanbul
İgoku
2 kyu
67
Ahmet Süheyl Kiriş
İstanbul
İstanbul Go
9 kyu
68
ali kemal uygun
Diğer
ÇOMÜGO
9 kyu
69
Emre Bektöre
Eskişehir
EsGO
1 dan
70
Onur ALTINOK
Ankara
Bireysel
2 kyu
71
Seval Altuğ
İzmir
Bireysel
13 kyu
72
Qadir Şahin
Ankara
Hitit Go
1 kyu
73
Begüm Kanmaz
Ankara
Bireysel
20 kyu
74
Efe Boyacıgiller
Ankara
ODTÜ GO
4 kyu
75
ulas beduk
Ankara
Hugoku
5 kyu
76
Mehmet Barış Albayrak
İstanbul
İstanbul Go
2 dan
77
Ferhat Barış
Ankara
Bireysel
3 kyu
78
Neslihan GUC
Diğer
Bireysel
4 kyu
79
Mert Aydoğdu
Ankara
Bireysel
4 kyu
80
Murat Evirgen
İstanbul
İgoku
3 kyu
81
Yetkin Eser
İstanbul
İgoku
10 kyu
82
Bertan Bilen
Ankara
AjiGO
2 dan
83
ulaş belhan
İzmir
Bireysel
16 kyu
84
Demet Köşker
Diğer
Bireysel
9 kyu
85
Dilara KARAHAN
Ankara
Hugoku
20 kyu
86
Demet Ayazgün
Ankara
Diğer
23 kyu
87
Büke Tuncel
İstanbul
İstanbul Go
14 kyu
88
Turgay Özgün
Diğer
Diğer
1 dan
89
İlyas Tangüler
Diğer
Bireysel
3 kyu
90
ilteriş kağan saylanf
İstanbul
İgoku
30 kyu
91
Murad Shabanlı
İstanbul
İgoku
17 kyu
92
melek Atbaş
Ankara
Diğer
25 kyu
93
Gözde Taşkın
İstanbul
İstanbul Go
6 kyu
94
Mert Talu
İstanbul
İstanbul Go
18 kyu
95
Hülya Çolak
İzmir
Goizm
10 kyu
96
Alp Onat Yılmaz
Eskişehir
Bireysel
5 kyu
97
Emre BAYAT
Diğer
Bireysel
7 kyu
98
Mert Taner
İstanbul
İgoku
18 kyu
99
Ahmet Kürşad ARSLAN
Diğer
Hitit Go
13 kyu
100
Emircan ÇAĞLA
Diğer
Hitit Go
3 kyu
101
KILIÇ FUAT
Diğer
Hitit Go
1 kyu
102
Tayfun Sonkaya
Diğer
Hitit Go
16 kyu
103
Barış Kıyak
İzmir
Goizm
3 kyu
104
Onur Güven
İstanbul
İgoku
8 kyu
105
havva seda biter
Ankara
Hitit Go
1 kyu
106
Başak Hasançebi
Ankara
Bireysel
25 kyu
107
Doruk Yalgın
Ankara
Bireysel
6 kyu
108
Esra YILMAZ
Ankara
Hitit Go
18 kyu
109
Erdem Dursunkaya
Ankara
ODTÜ GO
7 kyu
110
Semih Çokçeken
İstanbul
İgoku
1 dan
111
Hamdi Apalı
Diğer
Hitit Go
17 kyu
112
Barışcan Kuzucu
Ankara
ODTÜ GO
2 kyu
113
Hataycan ÖZGÜR
İzmir
Goizm
2 kyu
114
Egemen Akgül
Bursa
Bursa GO
3 kyu
115
irem türkeş
Ankara
Bireysel
30 kyu
116
Ali Haydar Tombak
Ankara
Hugoku
10 kyu
117
Serhat Tutkal
Ankara
Bireysel
15 kyu
118
İmre Özbay
Ankara
ODTÜ GO
8 kyu
119
yusuf özdil
İstanbul
Bireysel
8 kyu
120
Giray Erdi
İstanbul
TGA
2 dan
121
Damla Tokgöz
Ankara
Diğer
30 kyu
122
Gökhan Sepetçi
Diğer
Bireysel
8 kyu
123
Emre Polat
İstanbul
Goizm
5 dan
124
M.çağlar Karakurt
Ankara
Goizm
7 kyu
125
Erkan Karacaoğlu
Ankara
ODTÜ GO
1 kyu
126
Ertuğ Akkol
İstanbul
İstanbul Go
1 dan
127
Mustafa Cem Baybağan
Diğer
Hitit Go
10 kyu
128
Volkan YILDIRIM
Ankara
Hugoku
4 kyu
129
Yasemin Lekesizsoy
Diğer
Hitit Go
20 kyu
130
ersin topcuoglu
İstanbul
Bireysel
10 kyu
131
Çağatay Çavuşoğlu
İstanbul
İgoku
4 kyu
132
Simay Gizem Yılmaz
İstanbul
İgoku
25 kyu
133
Mücteba Faruk Özdem
Ankara
Diğer
19 kyu
134
Buse Güzel
Ankara
Diğer
30 kyu
135
Kemal Ökmen
Diğer
ÇOMÜGO
3 kyu
136
Ufuk Karabiber
Ankara
Diğer
3 kyu
137
Ankara
Bireysel
1 kyu
138
İstanbul
Bilkent GO
14 dan
139
İstanbul
İgoku
16 dan
140
İzmir
Hugoku
24 dan
141
İstanbul
İgoku
2 dan
142
Bursa
Diğer
3 dan
143
Eskişehir
AÜHF GO
25 dan
144
İstanbul
TGA
11 dan
145
İstanbul
KHO
5 dan
146
Bursa
GezGO
26 dan
147
Eskişehir
İgoku
7 dan
148
Bursa
Hugoku
2 dan
149
İstanbul
KHO
3 dan
150
Bursa
Hitit Go
25 dan
151
Eskişehir
KHO
5 dan
152
İzmir
Diğer
9 dan
153
Eskişehir
Bursa GO
8 dan
154
İzmir
ODTÜ GO
28 dan
155
İzmir
GSÜ GO
4 dan
156
Eskişehir
EsGO
15 dan
157
İzmir
EsGO
19 dan
158
Bursa
ÇOMÜGO
20 dan
159
İzmir
KHO
13 dan
160
Diğer
KHO
30 dan
161
Bursa
TGA
6 dan
162
Diğer
GSÜ GO
18 dan
163
Bursa
TGA
9 dan
164
İzmir
Diğer
2 dan
165
Bursa
Hitit Go
22 dan
166
Eskişehir
TGA
20 dan
167
Eskişehir
Bilkent GO
3 dan
168
Eskişehir
GSÜ GO
4 dan
169
İzmir
İgoku
20 dan
170
Eskişehir
ÇOMÜGO
30 dan
171
İstanbul
İstanbul Go
17 dan
172
İstanbul
İstanbul Go
29 dan
173
İzmir
Hugoku
27 dan
174
İstanbul
İYTEGO
25 dan
175
Eskişehir
EsGO
30 dan
176
İstanbul
İgoku
27 dan
177
Diğer
KHO
18 dan
178
Bursa
ÇOMÜGO
12 dan
179
İstanbul
Diğer
4 dan
180
Sildidobe
Bursa
YÜGO
15 dan
181
PhillippeD
Bursa
YÜGO
2 dan
182
EndrejpeD
Bursa
EsGO
13 dan
183
AveryFrivy
İzmir
Goizm
23 dan
184
Ìåáåëü êàòàëîã
Diğer
Hugoku
24 dan
185
JasonCrape
Eskişehir
ODTÜ GO
13 dan
186
DonaldPes
İzmir
AÜHF GO
13 dan
187
JasonCrape
Diğer
KHO
7 dan
188
WorldbFef
İstanbul
AjiGO
24 dan
189
LarrySlula
Eskişehir
GSÜ GO
29 dan
190
CharlesCam
Diğer
Goizm
6 dan

 

Anadolu Enerji

Elektrik Toptan Satışı

Enerji Yatırımları

PMUM, DGPYS, TEİAS, TEDAŞ

Anadolu Grup

Elektrik Enerjisi

Serbest Tüketici

İpucu Yayınları Yayıncılık Yayınevi SBS Kitapları Dershane Sınav Soru Bankası Konu Anlatımlı

Enernet Enerji Otomasyon Bilişim Sistem Santral